malarze Polish art
                  
-- szukaj w serwisie

--reklama--

--reklama--
 

--o nas
--kontakty
--FAQ
--nasi partnerzy
--nagrody
--napisali o nas
--reklama


--pressroom
-informacje prasowe
-ściagnij logo


-o sztuce na sprzedaż
-oferta dla artystów

-dodaj obraz
-banneryStrony sponsorowane - nasza propozycja dla artystów.

Oferujemy artystom malarzom i rysownikom możliwość umieszczenia w serwisie malarze.com sponsorowanej podstrony, na której będzie ich prezentowana twórczość.
Strona taka jest identyczna graficznie ze stronami artystów prezentowanych w naszej galerii, artysta znajdzie się w spisie alfabetycznym artystów, a obrazy w spisie obrazów. Są one jedynie oznakowane jako sponsorowane poprzez umieszczenie obok napisu [sponsorowany].
Na podstronie moga znaleźć się także dowolne dane teleadresowe za wyjątkiem linku do strony www, który jest usługą dodatkową i płatną według osobnego cennika.

Co zyskasz reklamując się w malarze.com?
malarze.com jest największym serwisem poświęconym polskiej sztuce w internecie. Jest też jedynym, który udostępnia swe zasoby równolegle w dwóch językach - polskim i angielskim.
Serwis jest notowany na czołowych pozycjach wyszukiwarek w wypadku słów kluczowych związanych ze sztuką polską i malarstwem. Codziennie notujemy tysiące wejść z całego świata.
Strona sponsorowana w malarze.com to niedrogi sposób prestiżowego dotarcia do ludzi zainteresowanych sztuka polską na całym świecie i promocji swojej osoby. Oferujemy nieporównywalnie większe możliwości, niż te wynikające z posiadania wizytówki analogicznych rozmiarów gdziekolwiek indziej.
Przykładowa strona sponsorowana:
>> Ewa Kraszewska-Suliba

Strona sponsorowana jest prezentowana obu wersjach językowych serwisu (chyba że artysta życzy sobie inaczej).
W skład strony wchodzi biogram artysty o limitowanej długością do 5000 znaków oraz w modelu bazowym publikacja do 9 prac artysty.
Wraz z każdym obrazem może zostać opublikowany, ograniczony długością do 500 znaków, opis, jego wymiary oraz dane standardowe jak tytuł, wymiary, technika, data powstania, właściciel i w wypadku woli sprzedaży cena.
Większą ilość obrazów można opublikować za dodatkową opłatą.
Dzieła prezentowane na takiej stronie mogą zostać wystawione na sprzedaż. Będą wtedy dodatkowo prezentowane w dziale "na sprzedaż", a pod ich tytułem i opisem pojawi się stosowna informacja i cena.
Wystawienie na sprzedaż jest darmowe, jedynie od każdej zawartej pomyślnie transakcji pobieramy prowizje o wysokości 10% ceny sprzedaży.

W ramach usług uzupełniających proponujemy także wynajem adresu WWW [według modelu www.nazwa.malarze.com www.nazwa.marchand.pl, oba adresy są uruchamiane jednocześnie w ramach jednej opłaty], który będzie kierować odwiedzających bezpośrednio do strony konkretnego artysty.
Dodatkową ofertę stanowi promocja strony poprzez wyświetlanie jej reklamy w formie bannera (wszystkie formaty używane obecnie) na pozostałych podstronach naszego serwisu (reklama powinna być dostarczona przez klienta).
Jest także możliwość umieszczenia na stronie sponsorowanej adresu zewnętrznego serwisu WWW artysty.

Oferujemy Państwu także usługi w zakresie przygotowania cyfrowych wersji materiałów (skanowanie grafiki, przepisywanie tekstów, fotografia cyfrowa) oraz tłumaczeń materiałów do publikacji w języku angielskim.

Aktywacja usługi następuje do 7 dni roboczych po dostarczeniu materiałów i uiszczeniu opłat.
Akceptujemy płatności kartą kredytową, przelewem z mBANKU i Inteligo, poprzez system PayU, dostępny jest też system PayPal.
Nieopłacenie utrzymania strony do końca miesiąca poprzedzającego zakończenie opłaconego okresu powoduje jej usunięcie. Ponowne uruchomienie wymaga wtedy uiszczenia ponownie opłaty aktywacyjnej.

Artysta winien dostarczyć materiały dotyczące swej osoby oraz stosownie opisane reprodukcje prac, w dwóch wersjach językowych, chyba, że chce być umieszczony tylko w jednej, w formie cyfrowej. Mogą one zostać dostarczone pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, w wypadku potrzeby "digitalizacji" danych jest ona wykonywana według cennika opłat dodatkowych.
Dostarczając nam w/w materiały artysta oświadcza, iż nie naruszają one majątkowych praw autorskich osób trzecich, a wypadku wysunięcia jakichkolwiek roszczeń przez autorów są one pokrywane przez niego.
Zawartość tekstowa stron sponsorowanych może być aktualizowana do trzech razy w miesiącu (co 10 dni) GRATIS!

Wszyscy artyści korzystający z usługi strony sponsorowanej w malarze.com na usługi w PKL WEBDESIGN (na przykład w wypadku zamówienia bannera) otrzymują 25% rabatu!

Wszelkich potrzebnych informacji można zaczerpnąć pod adresem info@malarze.com.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji strony sponsorowanej bez podania powodu!

opłata aktywacyjna i dodanie do 9 obrazów 20 PLN jednorazowo
utrzymanie strony 30 PLN miesięcznie
lub 300 PLN rocznie (z aktywacją)
adres WWW według modelu
www.malarze.com/nazwa
www.marchand.pl/nazwa
GRATIS przy opłacie za rok
adres WWW według modelu
nazwa.malarze.com
nazwa.marchand.pl
60 PLN za rok
lub 10 PLN miesięcznie
całość plus publikacja 5 obrazów ekstra
przy opłacie za dwa lata z góry (z aktywacją)
500 PLN jednorazowo

Cennik usług dodatkowych.
wyświetlenie reklamy typu banner
ta cena dotyczy tylko stron publikowanych
w ramach serwisu malarze.com
30 PLN za 1000 emisji
link do zewnętrznej strony WWW 20 PLN miesięcznie
publikacja dodatkowego obrazu 6 PLN miesięcznie
dodanie nowego obrazu
do strony
5 PLN /sztuka
skanowanie obrazu
(do publikacji na stronie)
5 PLN /sztuka
przepisywanie tekstu
(do publikacji na stronie)
5,5 PLN /strona A4
tłumaczenia
(do publikacji na stronie)
cena do negocjacji
* wszystkie wartości są cenami netto, dla osób prywatnych i nie prowadzących działalności, ceny dla firm są negocjowane indywidualnie, niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego


Z przyjemnością opublikujemy w galerii malarze.com także obrazy klasycznych malarzy polskich pochodzące ze zbiorów prywatnych, jak i jakichkolwiek innych, w wypadku dostarczenia nam ich reprodukcji.

Wszelkie potrzebne informacje uzyskacie Państwo pod adresem info@malarze.com. Przekazywane nam reprodukcje nie mogą naruszać autorskich praw majątkowych osób trzecich.

 
 
 [ copyright © 1999-2023 malarze.com-+-marchand.pl ] --- [ design © pkl webdesign ] --- [o nas]
inne adresy: Polish Art.pl ¤ Polish-Art.pl ¤ tworcy.com ¤ rzezbiarze.com ¤ rytownicy.com ¤ Daniel Chodowiecki
¤ TeWa ubezpieczenia Kraków ¤ Daniel Schultz ¤ Marian Ruzamski ¤ Tomasz Wiktor malarstwo